A je po losu

20.10.2018

jak jsem již psal na začátku září, po strništích se prohání podzimní větry, rána jsou již chladná a z ulic zmizely minisukně. To vše naznačuje, že se blíží nová šachová sezona.V příloze posílám rozpis a detaily k naší soutěži. Ve zkratce to bude asi takto:
14.10. - 1.kolo - Tachov - doma
4.11. - 2.kolo - ŠK 64 - doma
18.11 - 3.kolo - Postřekov - venku
2.12. - 4.kolo - Lokomotiva - doma
16.12. - 5.kolo - Domažlice - venku
13.1. - 6.kolo - Petřín - doma
27.1. - 7.kolo - Košutka - venku
10.2. - 8.kolo - HeřNýř - doma
24.2. - 9.kolo - Dvorec - venku
17.3. - 10.kolo - Klatovy - doma
31.1. - 11.kolo - Kdyně - venku

Tak je vidět, že budeme mít mnoho příležitostí obdivovat krásy Domažlicka :) Jinak dopravu na venkovní zápasy budeme řešit vždy v týdnu před zápasem podle aktuální sestavy. Na domácí zápasy (hrají se v Kaznějově) budu jako v loňských letech v 9.15 vyzvedávat plzeňské zájemce na konečné 1ky na Bolevci a po zápase zase odvezu tamtéž.

Naše ambice jsou neurčité. Pokud se budeme scházet v přiměřené sestavě a formě (na formě usilovně pracuji konzumací buchtiček s mákem) tak myslím, že udržení až klidný střed tabulky je reálný cíl. Příspěvky budou stejně jako loni 500 Kč ( abychom předešli nejasnostem - neplatí pro hostující hráče :)

Tak kdo bude hrát první kolo? :)

S ouctou El Capitano